Ertaş Barkod ve Etiket Sistemleri

GC420T Barkod Yazıcı

Zebra GC420T Masaüstü Yazıcınız İçin Sürücü, Yazılım, Destek, İndirilebilir Dosyalar, Garanti Bilgileri ve Daha Fazlası Hakkında Bilgi İçin Bize Ulaşınız.
GC420T Barkod Yazıcı

TEMEL ÖZELLİKLERE SAHİP OLMAK İSTEYEN VE FİYATA ÖNEM VEREN MÜŞTERİLER İÇİN
Zebra’nın rekabetçi fiyata sahip GC420 masaüstü yazıcısı, Zebra kalitesi, dayanıklılığı ve güvenilir performansını pek çok düşük ve orta hacimli, direkt termal ve termal transfer baskı uygulamasına taşımaktadır. Rekabetçi bir fiyata sahip, ancak çift duvarlı konstrüksiyon ve ödün vermez bir dayanıklılıkla tasarlanmıştır.

GÜÇ VE PERFORMANS
GC420 yazıcının yerden tasarruf sağlayan kompakt tasarımı, daha hızlı etiket çıktısı sunan güçlü bir 32 bit işlemci ve daha fazla font ve grafik kapasitesi için 8 MB Flaş bellek içermektedir. GC420, standart masaüstü uygulamaları için 4.25 inçe kadar medya genişliklerini destekler.

KURULUMU VE KULLANIMI KOLAY
GC420 aynı zamanda hem EPL2 hem de güçlü ZPL II programa dillerini içerdiğinden, diğer Zebra yazıcılarla entegrasyonu kolaydır. Soyucu/dağıtıcı opsiyonu GC420 yazıcının çok yönlülük özelliğini genişleterek, daha da çok çeşitli uygulamaları desteklemesini sağlar.

 

  • BASKI GENİŞLİĞİ

4.09”/104 mm

  • BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

203 dpi/8 dots per mm

  • MAKSİMUM BASKI HIZI

4”/102 mm per second maximum

  • MEDYA SENSÖRLERİ

Reflective and transmissive sensors

  • İLETİŞİM YÖNTEMLERİ

Centronics® parallel (36 pin) connector ports

RS-232 Serial interface

USB V1.1 interface, bi-directional