Ertaş Barkod ve Etiket Sistemleri

GX420T Barkod Yazici

Hem termal transfer (GX420t) hem de direkt termal (GX420d) modelleri bulunan bu yazıcılar, kullanımı kolay bir tasarım ve opsiyonel LCD kullanıcı arayüzünü ultra yüksek baskı hızları ve çok yönlü bağlantı opsiyonlarıyla birleştirmektedir.
GX420T Barkod Yazici
  • ÖZELLİKLERLE DOLUDUR

Zebra performans masaüstü yazıcılar, sınıfının en iyisi baskı hızlarının yanı sıra daha fazla verimlilik ve karlılık sağlayan özelliklere sahiptir. Her biri, ENERGY STAR™ belgeli yazıcılar olarak daha düşük toplam sahip olma maliyeti, ZPL® ve EPL™ (sadece GX modelleri) programlama dileri ile kolay terfiler ve entegrasyon ve de çeşitli bağlantı opsiyonları sunar.

  • GÜÇLÜ ÖZELLİKLER MAKSİMUM UYGULAMA ESNEKLİĞİ SUNAR

Geliştirilmiş medya kullanım opsiyonları arasında soyma ve sunma, etiketler ve fişler için hassas kesici, ve kaplamasız etiketler bulunur. Bluetooth & WiFi içeren çok yönlü bağlantı opsiyonları. Opsiyonel LCD ekran, kullanıcıların ayarları yazıcıdan değiştirmelerine olanak verir.

  • ÖZEL İHTİYAÇLARA YANIT VERMEK İÇİN YÜKSEK DÜZEYDE YAPILANDIRILABİLİR

Direkt termal ya da termal transfer seçeneklerine sahip bu kompakt yazıcılar, kullanımı kolay bir tasarım ve çok yönlü bağlantı opsiyonlarını bir arada sunar.  Hem GX430 hem de ZD500, yüksek çözünürlüklü 300 dpi yazdırma olanağı sunarken, metin ve grafikler içeren küçük etiketlerin basımı için idealdir.

  • BASKI GENİŞLİĞİ

4,09”/104 mm

  • BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

203 dpi/8 nokta/mm

  • MAKSİMUM BASKI HIZI

6”/152 mm/saniye (203 dpi)

  • MEDYA SENSÖRLERİ

Sabit aktarıcı ve yansıtıcı sensörler (Standart)

Çok konumlu aktarıcı ve tam genişlikli yansıtıcı sensör (İsteğe bağlı)

  • İLETİŞİM YÖNTEMLERİ

RS-232 otomatik algılama Seri arayüz, DB-9

USB V1.1, çift yönlü

Centronics Parallel

Ethernet - 10/100 dâhili (isteğe bağlı), USB ve Seri arabirimi (Paralel port yerine) ile birlikte sunulmaktadır

KAblosuz - 802.11b/g veya Bluetooth 2.0 (isteğe bağlı) ile LCD ekran, USB ve Seri arabirimi (Paralel port yerine) ile birlikte sunulmaktadır