Ertaş Barkod ve Etiket Sistemleri

  • Zebra Zt410 Endustriyel Yazici 896 $

Zebra ZT410 Endustriyel Yazici 896 $

Zebra ZT410 Endustriyel Yazici 896 $

Zebra ZT410 Endüstriyel Yazici 896 $ + KDV

GÜNCEL VE GELECEK İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR
ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özellikler sunmaktadır.  Açık mimariye ek olarak daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş gitmesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.

ENTEGRASYON, KULLANIM VE YÖNETİM KOLAYLIĞI SUNMAK ÜZERE TASARLANMIŞ
"İstek üzerine" dinamik QR kodları, kullanıcıların yazıcı hatalarını hızla gidermelerine yardımcı olmak için web tabanlı destek. Işıklı ve renk kodlamalı, yandan yüklemeli sarf malzemeleri yolu, ortam ve ribbonun kolayca takılmasını sağlarken, aletsiz baskı kafası ve merdane değiştirme olanağı, işlerin duraklamadan devam etmesini sağlar. Zebra Link-OS ortamı, ZT Serisi yazıcıların her yerden izlenmesi, bakımı ve yönetimi için gelişmiş özellikler sunar.

UYGULAMA ESNEKLİĞİ
Standart USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, iki açık medya yuvası kullanıcılar tarafından standart olmayan bağlantı seçenekleri (Paralel, Zigbee, vs.) kullanılmasına, yük devretme bağlantıları tasarlamasına ve gelecekteki protokollerin desteklenmesine olanak verir. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.

  • BASKI GENİŞLİĞİ

4,09"/104 mm

  • BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

203 dpi/8 nokta/mm

300 dpi/12 nokta/mm (isteğe bağlı)

600 dpi/24 nokta/mm (yalnız ZT410 modelinde isteğe bağlı)

  • MAKSİMUM BASKI HIZI

14 ips/356 mm/saniye

  • KONSTRÜKSİYON

metal çerçeve ve büyütülmüş açık görüş penceresiyle ikiye katlanır metal ortam kılıfı

  • İLETİŞİM YÖNTEMLERİ

Standart:

USB 2.0, yüksek hızlı, RS-232 Seri, 10/100 Ethernet, Bluetooth 2.1, USB Sunucu

Opsiyonel:

Parallel (Çift yönlü arayüz)

Kablosuz: ZebraNet® Yazıcı Sunucusu – 802.11 a/b/g/n ağları destekler