Ertaş Barkod ve Etiket Sistemleri

 • Facebook
 • Youtube
 • Linkedin
 • instagram

ZT421 Endüstriyel Yazıcı

ZT400 Serisi ile üretkenliği artırın. Tamamen metal bir çerçeve ve ikiye katlamalı kapak ile tasarlanmış bu yazıcılar, dayanıklıdır ve kolay erişime izin verirler. Sezgisel arayüze sahip 4,3 inç’lik tam renkli dokunmatik ekran, yazıcıların kullanımını kolaylaştırır ve renk kodlu yazıcı durumu uyarıları sergiler. Yazıcınızı, ileri düzey teknolojinin yanı sıra iki adet açık iletişim yuvası sayesinde kendinize göre ayarlayın. Bu yazıcılar, kritik öneme sahip çalışmalarınızın bugün verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar ve size, gelecekte de ihtiyacınız olan her zaman özellik eklemenize izin verir. Üç baskı çözünürlüğü ve iki baskı genişliği modeline sahip ZT400 Serisi, çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Zebra’nın hepsi Link-OS® işletim sistemi tarafından desteklenmekte olan Print DNA uygulama paketi, yardımcı programlar ve geliştirici araçları ile bu yazıcıların entegrasyonu ve yönetimi son derece basittir.
ZT421 Endüstriyel Yazıcı
 • GÜNCEL VE GELECEKTEKİ İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR

  ZT400 Serisi, yazdırma hızı, bağlanabilirlik seçenekleri, yönetim ve destek araçlarında ilerlemeler sunar. RFID ve medya işlemlerinin de dahil olduğu fabrika veya sahada kurulabilir seçenekler, yazıcınızı bugünkü veya gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kişiselleştirmenize izin verir. Açık mimari sayesinde de bu yazıcılar, teknolojik ilerlemelere açıktır.

   

  ENTEGRASYON, KULLANIM VE YÖNETİM KOLAYLIĞI SUNMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR

  Işıklı ve renk kodlamalı, yandan yüklemeli sarf malzemesi yolları, ortam ve ribbonun kolayca takılmasını sağlarken, aletsiz baskı kafası ve merdane değiştirme olanağı, işlerin duraklamadan devam etmesini sağlar. Yazıcı durduğu veya hata verdiği durumlarda renk kodlu uyarıların da dahil olduğu 4,3 inç’lik tam renkli ekran sayesinde yazıcının durumunu bir bakışta görün; böylece yazıcınızı kontrol etmeniz gerektiğinde bundan anında haberdar olabilirsiniz. Dinamik QR kodları, yazıcı hatalarını çabucak çözmenize izin verecek video erişimi de dahil olmak üzere “isteğe bağlı” web temelli destek sunar. Zebra'nın Link-OS® işletim sistemi tarafından desteklen Print DNA uygulama paketi, yardımcı programlar ve geliştirici araçları ile bu yazıcıları kurmayı ve yönetmeyi basitleştirin.

   

  UYGULAMA ESNEKLİĞİ

  Standard USB, Serial, Ethernet, ikili USB sunucusu ve Bluetooth bağlanabilirlik seçenekleri ve iki adet açık medya yuvası, Parallel, Ethernet, aplikatör arayüzü kartları ve daha fazlasını eklemenize izin verir. Genel amaçlı UHF RFID etiketi veya fabrikada veya sahada kurulabilen daha kalın metal üzeri etiket RFID kodlamasını kolayca ekleyin. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.

  Hızlı ve güvenilir olan ZT421, yazıcı durumunu bir bakışta görmenize ve ayarları hızlıca değiştirmenize izin veren 4,3 inç boyutunda tam renkli dokunmatik ekrana sahiptir. ZT420 yazıcının baskı genişliği 6 inç'tir ve 12 ips baskı hızına sahiptir.

   

  BASKI GENİŞLİĞİ

  6,6"/168 mm

   

  BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

  203 dpi/8 nokta/mm
  300dpi/12 nokta/mm (opsiyonel)

   

  MAKSİMUM BASKI HIZI

  12 ips/305 mm/saniye

   

  İNŞAAT

  Metal çerçeve ve büyütülmüş açık görüş penceresiyle ikiye katlanır metal ortam kılıfı

   

  İLETİŞİM YÖNTEMLERİ

  Standart:
  USB 2.0, yüksek hızlı, RS-232 Seri, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.1, ikili USB Sunucu
  Opsiyonel:
  Paralel (Çift yönlü arayüz)
  802.11ac/Bluetooth 4.1, 10/100 Ethernet, Aplikatör Arayüzüne sahip kablosuz ikili radyo